Tamaseni
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Butler County Medicine Man
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyMier Aug 03, 2011 4:07 pm Scris de Vizitator

» Nurse'S Drug Handbook Online
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyDum Iul 31, 2011 8:49 pm Scris de Vizitator

» Drug Store Chain In Nj
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyDum Iul 31, 2011 11:35 am Scris de Vizitator

» Occurrence Evidence Medication
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyJoi Iul 28, 2011 4:02 pm Scris de Vizitator

» Drug Store Feeds Feeds
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyJoi Iul 28, 2011 7:00 am Scris de Vizitator

» Pentu toata lumea
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyDum Mar 15, 2009 2:52 pm Scris de Tamas Ciprian

» partieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyLun Feb 16, 2009 5:50 pm Scris de alexandra

» Nu doar admiratori, ci discipoli!
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptyLun Feb 16, 2009 3:16 pm Scris de adelina

» Marti 3.02.2009!
Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! EmptySam Ian 31, 2009 9:11 pm Scris de dyma

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola


Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

3 participan?i

In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

Mesaj  Stryga Joi Iul 03, 2008 12:34 pm

Buna ziua!
Am primit un e-mail prin care eram instiintata ca anumite persoane (printre care ma aflu si eu) nu au postat nimic pe forum.
Cu aceasta ocazie vreau sa-i spun domnului "Black Dragon" ca in regulament nu scrie faptul ca dupa inregistrare sau intr-o anumita perioada de timp dupa inregistrare, trebuie sa postam mesaje pe forum. Daca nu am postat nimic pe forum este din cauza faptului ca nu am avut NIMIC interesant de zis si nu vreau sa ma bag in seama aiurea daca nu aveam ceva de zis.
Si inca o precizare...forumul este ceva diferit de chat sau mIRC asa ca subiectele de genul "sa ne cunoastem" nu prea au ce cauta intr-un forum!
Multumesc frumos pentru e-mail si pentru faptul ca am fost trecuta in lista celor care nu au activat pe forum..Cred ca fiecare stie daca a scris sau nu pe forum asa ca nu era necesara lista respectiva!
Stryga
Stryga

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 16/06/2008

Sus In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty Re: Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

Mesaj  Petrica Joi Iul 03, 2008 2:34 pm

ne pare rau ca ai fost trecuta pe lista celor care nu au lasta nici un mesaj, dar as avea ceva de adaugat ai vizitat forumul! ca sa vezi ce a aparut nou. Si nu cred ca poti fi atat de indiferenta la ce se intapla in jurul tau, ceva tot ai avea de zis. Si forumul nu e facut doar asa ca sa mai fie ceva pe net si nu conteaza ca nu este mirc sau cum vrei tu sa ii zici important e cum stim noi sa il folosim!
Petrica
Petrica

Numarul mesajelor : 95
Data de inscriere : 22/05/2008

Sus In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty Re: Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

Mesaj  Petrica Joi Iul 03, 2008 2:36 pm

si imi cer scuze poate gresesc, poate ai vizitat forumul dar cand il mai vizitezi fa si tu un efort si logheazate ca nu e asa de greu!
Petrica
Petrica

Numarul mesajelor : 95
Data de inscriere : 22/05/2008

Sus In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty Re: Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

Mesaj  Administrator Joi Iul 03, 2008 11:25 pm

Ar trebui sa ne cunoastem pe forum, ca fiecare intra aici cu ce nick vrea, de exemplu de unde sa stiu eu cine e Stryga Question

Administrator
Admin

Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 08/05/2008

http://www.petrisorpaul.ilive.ro

Sus In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty Re: Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

Mesaj  Stryga Vin Iul 04, 2008 2:43 pm

Chiar daca l-am vizitat, daca nu aveam nimic de spus , nu am spus. Nu cred ca v-ar placea sa vedeti niste mesaje aiurea postate pe forum!
Nu conteaza daca m-am logat sau nu atunci cand am vizitat forumul, important e ca nu am avut nimic de zis, iar asta nu se numeste indiferenta.
Administratorul poate afla foarte usor cine e Stryga, e necesar sa vada adresa de e-mail;) desi nu cred ca e important acest lucru:)
Sper sa nu fiu inteleasa gresit, eu nu vreau sa ma cert cu nimeni, doar mi-am exprimat parerea!
Stryga
Stryga

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 16/06/2008

Sus In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty Re: Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

Mesaj  Administrator Vin Iul 04, 2008 10:24 pm

Era vorba sa ne cunoastem intre noi . Wink

Administrator
Admin

Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 08/05/2008

http://www.petrisorpaul.ilive.ro

Sus In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty deacord cu folosirea numelui

Mesaj  tamas ci Mar Iul 08, 2008 8:13 pm

E normal ca atunci cand porti o canversatie pe net sa stii cu cine vorbesti.Eu unu nici acu nu stiu cine esti am sa ma informez.

tamas ci
Vizitator


Sus In jos

Utilizatori care nu au postat pe forum!!!! Empty Re: Utilizatori care nu au postat pe forum!!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum